BT10-64/60-2 TYPE B/E2 - Binder Magnetic United States
Description: PULLEY, FLAT BELT, OD= 60.0 MM, BORE= 47.0 MM, WIDTH= 64.0 MM, TP_DRIV= IDLER PULLEY, PROFILE= FLAT, ENDPLATE= YES, ECCENTRIC IDLER PULLEY, WITH SHAFT AND BEARINGS